פוש אמיתי לתהליך ה-SEO שלכם

נגן וידאו

קישורים מסובבים את גוגל

אי אפשר להתעלם מזה, גוגל מסתכל על קישורים יותר מאשר הוא מסתכל על כמות התוכן באתר שלכם, זה מוכח וזה בשטח. לא סתם, קישורים זה האלגוריתם הראשון שאיתו עלו לאוויר ב-1998.

תוכן מקורי ואיכותי בלבד

כל התוכן שאתם מקבלים ממנו קישורים, הינו תוכן שאנחנו כותבים בתוך החברה על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות פנימיות, גם ללא קשר לקישורים שלכם, משמע, הכיוון איכותי מלכתחילה.

אתרים להתגאות בהם

כל קישור שאתם מקבלים, יגיע מאתר שיהיה לכם כיף ונוח להשוויץ בו מול הלקוח, גם מבחינת היופי שלהם וגם מבחינת התועלת. אחרי הכל, האתרים האלו הינם אישיים של שמוליק דורינבאום, הבעלים

אתרים שמקדמים את הגדולים

מעבר לכך שמדובר בתשתית הפרטית של שמול, מדובר כאן באתרים שמקדמים היום את האתרים הגדולים במשק, מתוך הלקוחות הגדולים של שמול כמו "דרושים" / "ישרוטל" / "WOBI" / "אונ' חיפה" ועוד..

בחרו לכם את כמות הקישורים

לפעמים כל מה שאנחנו רוצים, זה להגיע למיקומים הגבוהים בתוצאות בגוגל בעזרת הקישור הזה שיעשה את ההבדל הקטן בין העמוד ה-3 למקום ה-3 בגוגל, התחלה טובה שנגמרת במקום הראשון. 

(כל המחירים כוללים את התוכן!)

10 קישורים

220 שח לקישור (כולל תוכן)
2,200 /+מע"מ
  • 10 מאמרים מקשרים
  • 2 קישורים מכל מאמר
  • קורס לבחירתכם מהמכללה אונליין!

50 קישורים

180 שח לקישור (כולל תוכן)
9,000 /+מע"מ
  • 50 מאמרים מקשרים
  • 2 קישורים מכל מאמר
  • גישה לצ'קליסט ה-Offsite של שמול
  • גישה לצ'קליסט המלא של שמול
  • גישה לכל המכללה של קואליקס (Lifetime!)

שאלות שבטוח עלו לכם עכשיו

כמובן, משום שאנחנו אלו שכותבים לעצמנו את כל התכנים לאתרים שלנו, אתם רק תשלמו על הקישורים – אנחנו דואגים להכל בעצמנו. 

כל עוד האתר באוויר, הקישור שלכם באוויר. ואם וחלילה האתר ירד מהאוויר "לנצח", נשמח להחליף לכם אותו לאתר אחר שיקשר אליכם מתוך התשתית שלנו

חד משמעית לא. אנחנו לא מוכנים "להשחיר" את האתרים שלנו או לסכן אף אחד מהלקוחות שלנו או את התכנים האיכותיים שיש לנו באתר בשביל קישור פורנו/קזינו או כל שטות אחרת שמרגישה "מלוכלכת". 

בהחלט כן, אנחנו עובדים קבוע עם סוכנויות גדולות בישראל ל-SEO וככל שמספר הקישורים עולה, כך מחיר לקישור יורד. (אפשר לראות את זה בחבילות שלנו)

אנחנו לא מוכנים למכור קישורים מהפוטר או מעמוד הבית כי כמו שכבר חרטנו על דגלי האתרים שלנו, אנחנו לא לוקחים סיכונים להרוס את האתרים שלנו.

ככל שאנחנו יותר מגנים על שמות האתרים ועל התשתית שלנו, ככה אנחנו מבטיחים לכם יותר הגנה על האתרים (תתפלאו אבל יש לנו מתחרים 😉 )

ברור, אמנם אנחנו לא מציגים את הקישורים באתר הזה אבל בהחלט תקבלו רשימה של האתרים שלשם נעלה את המאמרים ואת הקישורים שלכם אם תרצו או לא, אנחנו עובדים בשקיפות מלאה!

באתר המכללה: https://class.koalix.co.il יש כמה וכמה קורסים מתקדמים לקידום אתרים אורגני, מרגישים שאתם רוצים משהו ספציפי שלא היה לכם מקודם? משהו שמרגיש שבא לכם? או יותר מזה, בא לכם ללמוד SEO פשוט יחד עם הקישורים החדשים שלכם? שלחו לנו במייל חוזר אחרי הרכישה – ונדאג לפתוח לכם! (למעט SEO Lifestyle משום שהוא היה בלייב לתלמידי מכללה בזום)